אתיופיה - הפנים היפות של ארץ כוש

 

אתיופיה השוכנת בקרן אפריקה היא פנינת טבע ותרבות יוצאת דופן. המדינה הפראית והייחודית הזו מתאפיינת שתבניות נופות שונות, נופי פרא גבוהים, נחלי עד, אלפי מיני חיות וציפורים ותושבים מקומיים צבעוניים וטובי לב. הארץ שנגעה בתרבויות המזרח והמערב עוד מימי שלמה המלך מציעה למטייל גם אתר מורשת והיסטוריה שלא הכרנו.

 זו ארץ ענקית ובה למעלה מ 70 מיליון תושבים. ערב רב של לשונות וקבוצות ובמדינה מדוברות 83 שפות שונות. זו ארץ הררית ברובה ובה 25 פסגות הרים המתנשאות למעלה מ 4000 מטר. הארץ הזו משובצת בעשרות אגמים טבעיים ומהווה מטבעה נקודות מנוחה וקינון למיליוני הציפורים במעוף נדודיהן באביב ובסתיו.    

הפארק הלאומי "הרי סאמיאן" מוכר בשם הגג של אפריקה ומציג למטייל תופעות טבע מיוחדות ומופלאות ובלתי מוכרות וכן תושבים ייחודיים וצבעוניים. באתר מוצעות לכם תכניות טיול הליכה בפארק ענק זה. 

בפארק הלאומי הרי "BALE" יש עבורכם תכנית טיול סוסים מוכנה לכל רוכב. גם פארק זה מפורסם בשפע החי הייחודי המוצג בו ובצבעוניותם וייחודם של בני המקום.אל דרום המדינה הפראי והמרוחק ניסע בג'יפים בדרכי עפר בכל עונות השנה כולל בתקופת הגשם מיולי ועד ספטמבר.

אתיופיה היא מדינה שעדויות ההיסטוריה שלה משובצות בכל נתיב טיול. מדריך הטיול ומורה הדרך שמצטרף לכל טיול יתאר בפני המטיילים את האתרים הרלוונטיים על פי נתיבי הטיול הייחודיים של הקבוצה.

 

נופי בר מציעה לכם, הזוג הבודד, המשפחות (גם עם הילדים) וקבוצות המטיילים הקטנות לבחור לטייל איתנו באתיופיה:

 

• ג'יפים בדרום הארץ
• על גבי סוסים בהרי BALE
• טרקים בהרי סימיאן
 

או פשוט להתקשר אלינו ונתכנן ביחד טיול מתאים.

052-5242775​

צרו קשר:

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה