על החברה

שם החברה מתאר את מהותה. חברת נופי בר לטיולי טבע בנופים אחרים בשיתוף עם מפעילי טיולי שטח מנוסים בארצות היעד , מציעה למטייל גישה ומגע עם נופי הבר בארצות ייחודיות ושונות. 

קירגיסטן הפראית וההררית שבה מרחבי אין סוף ההופכים בקיץ ל "ים של ירק" בלשון בני המקום. ארץ של סוסים ורוכבים. של נוודים ורועים. ארץ שבני המקום עזים וקשוחים מחד ורכים, טובי לב  ומארחים למופת מאידך. ארץ שהמטיילים בה באים לתור אותה בגלל הנוף וחוזרים לתור אותה בגלל בני המקום גם כן.

 

אלבניה פנינת הבלקן. ארץ של הרי שלג לבנים, עמקים  ירוקים,  בתי ההר אפורי הרעפים, נחלים זורמים בצבעי טורקיז , זהוב חופיה והכחול העז של הים האדריאתי.  אלבניה שנותרה מאחור במרוץ הקידמה ההרסני עדיין מציעה לאוהבי הטבע והאנשים, חוויות ייחודיות שכמותן לא ניתן למצוא יותר באירופה כולה.

 

 

סוגי הטיולים שלנו:

 

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית - להגיע את הפינות הנסתרות והרחוקות מהעין בלב אזורי הטיול.
________________________________________

טיולי רכיבת סוסים - לטפס בערבות הדשא ושבילי ההר. לא צריך להיות רוכב מנוסה. יש לנו מדריכים מנוסים וסוסים רגועים, מורגלים ברכיבת תיור, שיאפשרו חווית טיול נוח ולכל מטייל בכל גיל.
________________________________________

טיולי אופניים - לגעת בלב הארץ ולחצות נופי הר ומדבר.
________________________________________

טיולי הליכה, טרקים   - עמוק אל ההרים והעמקים, בשבילי רועים והלכים  אל פינות החמד הנסתרות באופן שרק ברגליים אפשר להגיע אליהן.
________________________________________

טיולים בגוון אישי  
אנחנו מתכננים ומפעילים טיולים אישיים וקבוצתיים המתאימים בדיוק להעדפות המיוחדות של הקבוצה. אנחנו מפעילים תכניות למשפחות עם יחדים קטנים ומשפחות עם ילדים בוגרים וקבוצות של שומרי מסורת וקבוצות של פנסיונרים.
אנחנו מתכננים את התחבורה לפי העדפת המטיילים החל ממיניבוסים ממוזגים וגמור ברכבי שטח מפנקים. אנחנו מוספים אטרקציות רבות כגון רפטינג, טיולי סוסים, טרקים ואופניים ומשלבים הופעות פולקלור וביקור בשווקים צבעוניים. 
תמיד בתנאי השהייה המיטביים שיש
________________________________________
 
קראו עוד על מאפייני הטיולים  שלנו, את פירוט הטיולים ומחירם , מועדיהם 

 

052-5242775​

צרו קשר:

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה