על החברה

שם החברה מתאר את מהותה. חברת נופי בר לטיולי טבע בנופים אחרים בשיתוף עם מפעילי טיולי שטח מנוסים בארצות היעד , מציעה למטייל גישה ומגע עם נופי הבר בארצות ייחודיות ושונות. 

ארץ פראית וההררית שבה מרחבי אין סוף ההופכים בקיץ ל "ים של ירק" בלשון בני המקום. ארץ של סוסים ורוכבים. של נוודים ורועים. ארץ שבני המקום עזים וקשוחים מחד ורכים, טובי לב  ומארחים למופת מאידך. ארץ שהמטיילים בה באים לתור אותה בגלל הנוף וחוזרים לתור אותה בגלל בני המקום גם כן.

 

פנינת הבלקן. ארץ של הרי שלג לבנים, עמקים  ירוקים,  בתי ההר אפורי הרעפים, נחלים זורמים בצבעי טורקיז , זהוב חופיה והכחול העז של הים האדריאתי. אלבניה שנותרה מאחור במרוץ הקידמה ההרסני עדיין מציעה לאוהבי הטבע והאנשים, חוויות ייחודיות שכמותן לא ניתן למצוא יותר באירופה כולה.

 

הארץ המסתורית. הפנים היפות של ארץ כוש. ארץ של הרים גבוהים ואגמי עמקים מלאי ציפורים. ארץ של שבטים רבים שונים בתלבושותיהם הצבעוניות ובשפתם. היסטוריה ייחודית מזה אלפי שנים. ארץ של קשר עם שאר שבטי ישראל ושאר תפוצות ישראל החל מסיפור אהבתם של מלכת שבא ושלמה המלך ועד סיפור גבורתם של עולי אתיופיה במבצעי משה ושלמה. ארץ של אנשים קסומים, יהודים ונוצרים ופאגאנים.

 

אי הקסום. פנינת טבע, נופים, ריחות וטעמים. מדרונות ההרים הירוקים המהווים כר ל"תה ציילון" המשובח שבמשקאות. חופי הזהב שבהם נעים להירגע ברגליים יחפות בחול הזהב ומשקה קוקוס משיב נפש. עדרי פילים באור אחרון ולהקות לוויתנים ודולפינים באור ראשון. מה יש לומר? חופשה אידיאלית למשפחות ולקבוצות

 

 

סוגי הטיולים שלנו:

 

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית

להגיע את הפינות הנסתרות והרחוקות מהעין בלב אזורי הטיול.
________________________________________

טיולי רכיבת סוסים

- לטפס בערבות הדשא ושבילי ההר. לא צריך להיות רוכב מנוסה. יש לנו מדריכים מנוסים וסוסים רגועים, מורגלים ברכיבת תיור, שיאפשרו חווית טיול נוח ולכל מטייל בכל גיל.
________________________________________

טיולי אופניים

לגעת בלב הארץ ולחצות נופי הר ומדבר.
________________________________________

טיולי הליכה, טרקים

עמוק אל ההרים והעמקים, בשבילי רועים והלכים  אל פינות החמד הנסתרות באופן שרק ברגליים אפשר להגיע אליהן.
________________________________________

טיולים לקבוצות באוטובוסים

מגוון טיולים לקבוצות המבוססים על נסיעה במיניבוסים או אוטובוסים. מתאים מאוד למבוגרים הצעירים ברוחם.

________________________________________

מטיילים שומרי מסורת

טיולים המעניקים מענה מלא לדרישות המטיילים. מציעים ארוחות כשרות ומאפשרים למטיילים לקדש את השבת ביפים שמקומות הלינה.

________________________________________

טיולים בגוון אישי וטיולי משפחות
אנחנו מתכננים ומפעילים טיולים אישיים וקבוצתיים המתאימים בדיוק להעדפות המיוחדות של הקבוצה. אנחנו מפעילים תכניות למשפחות עם יחדים קטנים ומשפחות עם ילדים בוגרים וקבוצות של שומרי מסורת וקבוצות של פנסיונרים.
אנחנו מתכננים את התחבורה לפי העדפת המטיילים החל ממיניבוסים ממוזגים וגמור ברכבי שטח מפנקים. אנחנו מוספים אטרקציות רבות כגון רפטינג, טיולי סוסים, טרקים ואופניים ומשלבים הופעות פולקלור וביקור בשווקים צבעוניים. 
תמיד בתנאי השהייה המיטביים שיש

________________________________________
 
קראו עוד על מאפייני הטיולים  שלנו, את פירוט הטיולים ומחירם , מועדיהם, מענה לשאלות ועקרונות הטיולים  

 

052-5242775​

צרו קשר:

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה